SUBSTRAL CAREO Granulát 50g

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v vrabciak.sk

Mám odskúšané, zaberá na škodcov na izbových rastlinách.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Produkt som kupila kvoli smutniciam/smutivkam (malym muskam). Aj ked este nie je dlha doba odkedy som granule pouzila, z kvetinacov mi uz nevychadzaju larvy smutnic.
    Na drobne musky som pouzila lepive pasiky. Tie uz granulat nedokaze zahubit, nakolko uz povyletovali z kvetinacov.
    Pouzitie je uplne jednoduche. Odporucam. :)

Je to dlhodobe riesenie na moj problem s molicami na balkone

Produkt nemá žiadne parametre.

CAREO Granulát 50g Substral.

•  hubí odolných škodcov (štítničky, vošky, molice, červce, tŕňovky, strapky)
  • careo má dlouhodobý účinok 2-3 mesiace
  •  systémové pôsobenie (prípravok je prijímaný cez korene a cirkuluje v rastline)
  • 2 v 1 = obsahuje minerálne hnojivo s dlhodobým pôsobením
  • i pre hydroponicky pestované rastliny
  •  jednoduchá aplikácia primiešaním do substrátu.
  • aplikuje sa po zistení prvých príznakov napadnuntia
  •  granulát sa rozhodí rovnomerne na povrch a zapracuje sa do substrátu
  • pri presádzaní prípravok premiešame so substrátom (1 odmerka na 1 liter substrátu)
  • maximálny počet aplikácií je 3x v priebehu vegetačného obdobia, tj. po 56-ti dňoch
  • gramáž tyčiniek je 1,25 gr/ 1 tyčinka
  • vhodný do kvetináčov i na záhradu
  • len pre okrasné rostliny

• , zakúpené v vrabciak.sk

Mám odskúšané, zaberá na škodcov na izbových rastlinách.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Pouzitie je uplne jednoduche. Odporucam. :)

Je to dlhodobe riesenie na moj problem s molicami na balkone

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Ľahká aplikácia primiešaním do hliny pri presádzaní

• zatiaľ jediný produkt, čo zabral na všetko
    • kvetom sa bez problémov darí v byte, kde sa 5 dní v týždni nevetrá, celoročne
    • nedostupný v kamennom obchode v SR

Bude mi chýbať, ak ho prestanú vyrábať.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

• jedine co zabera na stitnicky
  • , zakúpené v lacnepostreky.sk

Produkt som si vybrala preto, že prvýkrát keď som ho objavila, veľmi som s ním bola spokojná. Teraz
    obdržaním produktom od Vašej firmy nie som celkom spokojná. Lebo mám dojem, že bol zmiešaný s nejakou inou látkou.

splna vsetko

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Veľmi dobre zaberá na všetkých škodcov, jednoduché použitie - len zapracujem do pôdy a hotovo.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Dostal som to čo som potreboval