Forestina Jahody 500 ml

Popis produktu:   Hoštické kvapalné hnojivo určené na hnojenie jahôd. Obsahuje prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. Rastlinám dodáva nielen potrebné živiny, ale...
Garantovaný nákup z lacnepostreky.sk

Na sklade • 1 variant2,9 €881 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,4 €91 % • 3 615 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,8 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €98 % • 242 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant7 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchode4,6 €97 % • 138 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 7 547 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 372 recenziíĎalšie informácie

S guánom
Určenie
pre jahody

• Produkt sa mi páči a preto ho používam

Jahody mám vysadené v samozavlažovacích bedničkách. Rastlinám dodávm živiny zálievkou pod rôšt.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

• V minulosti som mal dobré skúsenosti a preto som si objednal tovar do zásoby.

Mám jahody v truhlíkoch a tieto potrebuú výživu.
    som si objednal do zásoby , je pre jahody v truhlíkoch výživou.

Spokojná

S guánom
Určenie
pre jahody

Popis produktu:

Hoštické kvapalné hnojivo určené na hnojenie jahôd. Obsahuje prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. Rastlinám dodáva nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru.

• Zloženie: N-P-K (7-4-5).
  • Aplikácia: zálievkou alebo postrekom na listy.
  • Dávkovanie: zálievka- 15 ml hnojiva (po okraj naplnený uzáver) do 3 l vody 1x týždenne v priebehu vegetácie (marec- október); postrek- 15 ml hnojiva do 6 l vody 1x týždenne ráno alebo večer. Postrek na listy neaplikovať 14 dní pred zberom úrody alebo v jeho priebehu.

• Produkt sa mi páči a preto ho používam

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

• V minulosti som mal dobré skúsenosti a preto som si objednal tovar do zásoby.

Mám jahody v truhlíkoch a tieto potrebuú výživu.
    som si objednal do zásoby , je pre jahody v truhlíkoch výživou.

Spokojná

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Hnojivo na jahody používam každý rok a osvečilo sa mi, tak ho odporúčam.

Produkt som zatiaľ nepoužil

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

• Rýchlovstrebateľné biohnojivo. Optimálne zloženie živín. Skvelé pre jahody.
  • , zakúpené v lacnepostreky.sk

Je to veľmi dobre hnojivo