Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Floraservis NovaFerm VIVA 250 ml

90 %

Popis Zloženie: Mikrobiálne zloženie: max. 5% baktérie tvoriace spóry Kmene: Photorhabdus luminescens Kmene: Bacillus thüringiensis Pôsobenie prípravku: Bakteriálne...
6,30 €
Doprava 5,40 €,Skladom
Doporučená ponuka OSLAVAN SLOVAKIA
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Popis produktu

Popis Zloženie: Mikrobiálne zloženie: max. 5% baktérie tvoriace spóry Kmene: Photorhabdus luminescens Kmene: Bacillus thüringiensis Pôsobenie prípravku: Bakteriálne...

Parametre produktu

Výrobca
Objem
0.25 l

Recenzie

Parametre produktu

Výrobca
Objem
0.25 l

Popis produktu

Popis

Zloženie:

  • Mikrobiálne zloženie: max. 5% baktérie tvoriace spóry
  • Kmene: Photorhabdus luminescens
  • Kmene: Bacillus thüringiensis

Pôsobenie prípravku:

Bakteriálne hnojivo eliminujúce škodcov v pôde ako sú háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné, podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos.

NovaFerm VIVA je funkčná výnimočná mikrobiologická zmes kmeňov baktérii používaná na aplikáciu do pôdy, ktorej účinnosť zabezpečujú prírode vlastné spórotvorné baktérie a nimi produkované fytoaktívne materiály a enzýmy produkované kmeňmi týchto baktérii.

Následkom je silná odolná, zdravšia a životaschopnejšia rastlina.

Zvyšuje ekonomiku pestovania, výnosnosť a jeho využívaním sa všeobecne zvyšujú ukazovatele produkcie v danej oblasti, s pridanou vlastnosťou ochrany životného prostredia.

Spôsob aplikácie:

Aplikujte na povrch pôdy na jeseň a následne zapracujte rotalvátorovaním alebo rylovaním. Ak aplikujete na jar tak použite tú istú metódu. Môžete použiť metódu aplikácie priamo do sadbového miesta. Napr. pri sadení zemiakov postriekate brázdu spolu aj s vysadenou sadbou a následne prikryjete pôdou. Aby baktérie začali pracovať musíte zapracovať produkt do pôdy. Ideálne je ak sa aplikuje na jeseň aj na jar. Pôda musí byť dostatočne naočkovaná aby sa v nej nevyskytovali drôtovce alebo larvy chrústov.

Dávkovanie: 

Dávka je 300 - 350 ml ma 10 l vody  na cca 100 m2.

Ochranná doba (dni) 0 dní

Miešateľnosť

Voľne miešateľné s priemyselnými hnojivami poprípade pesticídmi (ak je to nutné). Nemiešať s antibakteriálnymi látkami. Baktérie v produkte sú v spórovej forme, preto sú odolné voči chemickým prípravkom, UV žiareniu.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Recenzie

Floraservis NovaFerm VIVA 250 ml

Štatistika hodnotenia produktu

90 %

Priemer z 2 hodnotení

1
1
0
0
0

Odporúčania od zákazníkov

1
zákazník odporúča tento produkt
0
zákazníkov neodporúča tento produkt