Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Agro Orchidea Kvapalné hnojivo pre orchidey 0,5 l

Popis produktu

  • výhody: Zaručuje zdravie a hrubý rast orchidejí a ich bohatej kvitnutie. Jednoduchá aplikácia.Rozsah a spôsob použitie: Hnojivo sa používa vo forme zálivky lebo postrekom na list. Pred použitím obsah dôkladne pretrepať. Vždy zalévejte vlhkou zeminu.
  • Aplikácia zálivkou: 15 ml (štopeľ od fľašky) nalijte do 4 litrov vody a promíchejte.
  • Aplikácia postrekom: 15 ml (štopeľ od fľašky) nalijte do 8 litrov vody a promíchejte.

Pripraveným roztokem přihnojujte 1x za 14 dní behom vegetačního obdobie.

  • Pokyny pre bezpečnosť a ochranu zdravie pri práci: Nejedzte, nepijte a nekuřte pri používanie. Pri zasažení očí okamžite dôkladne vypláchněte vodou a vyhledejte medicínsku pomoc. Pri styku s kožou okamžite omyjte veľkým množstvom vody.
  • Podmienky skladovanie: Uchovávejte pri teplote hore +5°C. Uchovávejte iba v pôvodným obalu. Uchovávejte oddelene od potravín, nápojů a krmív. Uchovávejte mimo dosahu detí. Likvidácia obalov: Vyprázdněné vypláchnuté plastové obaly odporúčame oddať do organizovaného zberu k recyklaci. Nespalujte.

Recenzie Agro Orchidea Kvapalné hnojivo pre orchidey 0,5 l (1)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Agro opraviť
Objem 0.5 l opraviť
Hmotnosť 0.6 kg opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.